PolskiAngielski
Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Części zamienne » Filtr kabinowy NISSAN MICRA II (K11) BLUE PRINT ADN12502
Filtr kabinowy NISSAN MICRA II (K11) BLUE PRINT ADN12502

Filtr kabinowy NISSAN MICRA II (K11) BLUE PRINT ADN12502

Dostępność: Niedostępne - spytaj o czas realizacji

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: ADN12502

Kod producenta: ADN12502

Stan magazynowy:

Stan produktu: Nowy

Cena: 25,00 zł

Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni

Chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V CG10DE 40 (54) 998 1992.01 - 2007.12
NISSAN MICRA II (K11) 1.0 i 16V CG10DE 44 (60) 998 1992.01 - 2007.12
NISSAN MICRA II (K11) 1.3 i 16V CG13DE 55 (75) 1275 1992.01 - 2007.12
NISSAN MICRA II (K11) 1.4 i 16V CGA3DE 60 (82) 1348 1992.01 - 2007.12
NISSAN MICRA II (K11) 1.5 D TD15 42 (57) 1527 1992.01 - 2007.12
Producent Numer OEM
1A FIRST C30331
3F QUALITY 1650
ACR 321650
ALCOFILTER MS-6234
AMC FILTER NC-2005
ASHIKA 21-NS-NS2
ASHUKI N002-67
AUTOMOTOR LATR105
AVS AUTOPA HBA282
BOSCH 1 987 432 119
CHAMPION CCF0242
CLEANF NC2116
COMLINE EKF217
COOPERSFIA PC8334
CORTECO 21652870
DENCKERMAN M110627
DENSO DCF191P
DIAMAX DP4268
DJ PARTS FC1094
DYNAMATRIX DCF404
EUROREPAR 1610587680
FI.BA CF-72/C
FILTRON K1174
FISPA 125
FRAM CF10923
FRIGAIR 1321.5390
HBJAKOPART J1341005
HEN E2929LI
HOFFER 17054
HOFFER 17054F
IPS PARTS ICF-3D40
JAPANPAR FAA-NS2
JAPKO 21NS2
JC PREMIUM B41002PR
JSASAKASHI AC2506
KAGER 09-0073
KAISHIN A20017
KAVO PARTS NC-2005
KNECHT LA 404
LUCASFILTE LFCP138
MAG 154703605730
MAG 350203062210
MAG 600000038180
MAHLE LA 404
MANN CU 2516
MAPCO 65523
MAXGEAR 26-0587
MDR MCF-3NS2
MEATDORIA 17054
MEATDORIA 17054F
MECAFILTER ELR7191
MEYLE 36-12 319 0001
MOTAQUIP VCF379
MULLER FIL FC331
NIPPARTS J1341005
NISSAN 27893-6F600
NISSAN 278936F600KE
NPS N132N38
NPS N135N08
OMNICRAFT 2135476
OPENPARTS CAF2073.01
OPTIMAL FC-01725
PEMEBLA JAPFAA-NS2
PURFLU AH364
PZL WA60248
QH TALBROS QAP341
QH TALBROS WP9236
SAKURAAUTO CA-2809
SIDAT 125
SIVENTO P605
SOFIMA S 3051 C
STELLOX 71-10379-SX
TECNECO FI CK2516
TECNOCAR E658
TOPRAN 701 550
UFI 53.051.00
UNIFLUX XCK201
UNIFLUX XC201
VALEO 715549
VEMO V38-30-1006
WE PARTS 311090037
WE PARTS 311090545
WILMINK WG1215402
WILMINK WG1226988
WILMINK WG1432068
WILMINK WG1735427
WILMINK WG1746914
WILMINK WG1793647
WIXFILTERS WP9236
ZAFFO ZF440
ZAFFO Z440

Informacja o bezpieczeństwie

zobacz szczegóły

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu